Spotkanie z miłośnikami literatury w Książnicy Podlaskiej
(paźdz. 2015 r).

Poezja Janusza Andrzejczaka. Krakowski Salon Poezji
W dniu 17-03-2012 r. wiersze Janusza Andrzejczaka czytają Anna Polony i Andrzej Mrowiec w teatrze im. Juliusza Słowackiego w Krakowie:

Spotkanie autorskie w Toruniu
W ramach XXI Toruńskiego Festiwalu Książki 28 listopada 2015 roku w Sali Mieszczańskiej Ratusza Staromiejskiego odbyło się spotkanie autorskie Janusza Andrzejczaka.

AUDIO

Rozmowa w Radio Białystok Logo niebieskie tłoa jpg Rozmowa odbyła się w Radio Białystok w dniu 25.09.2016 r. Z Januszem Andrzejczakiem rozmawiał Grzegorz Pilat przed wydaniem książki „Powłóczystość”…, w której znajdą się wyłącznie teksty o Podlasiu.
logo radioPIKRozmowa w radio PIK Rozmowa odbyła się w Toruniu w dniu 14-09-2017 r. W audycji Aktywni 60+ rozmowę z Januszem Andrzejczakiem prowadziła Iwona Muszytowska-Rzeszotek.

polskie radio program 2Poezja w Dwójce przed północą – przedstawia Iwona Smolka, wiersze: Janusza Andrzejczaka czyta – Andrzej Ferenc:

 

Jerzy Binkowski czytaMajowe niedziele poetyckie z Januszem Andrzejczakiem, wiersze czyta Jerzy Binkowski. (9, 17 i 24 maja 2014 r.) muzyka: Wojciech Kilarradio I Opracowanie dźwiękowe: Justyna Kalata, Nagranie dzięki uprzejmości Archidiecezjalnej Rozgłośni Radia “i” w Białymstoku

Wiersz „Smutna piosenka” śpiewa Zuzanna Jasińska:

Wiersze Janusza Andrzejczaka prezentuje Andrzej Ferenc:

Wiersze Janusza Andrzejcza prezentuje Ryszard Mróz:

GAZETY

Swiat slowem malowany recenzja

Liryki jak przewodniki 960

Lagodnia recenzja ksiazki AD 1

Reccenzja 01

Biebrza